/ Pracownicy

ZAKŁAD GEOGRAFII SPOŁECZNO-EKONOMICZNEJ I TURYSTYKI
Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Jażewicz Iwona, prof. AP | 59 84 00 438, wew. 220 | nr pok. 32c | iwona.jazewicz@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 12.00 – 13.00 i wtorek 12.00 – 13.00


prof. dr hab. Pirozhnik Ivan | 59 84 00 093, wew. 246 | nr pok. 9 (Instytut Muzyki) | ivan.pirozhnik@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.00 – 11.30 i czwartek 11.00 – 12.00


prof. dr hab. Rydz Eugeniusz - profesor emerytowany


dr hab. Kuczabski Aleksander, prof. AP | 59 84 00 408, wew. 218 | nr pok. 31 | aleksander.kuczabski@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 13.00 – 15.00


dr Czapiewska Gabriela | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | gabriela.czapiewska@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 08.00 - 09.00 i piątek 08.30 - 09.30


dr Marek Aneta | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | aneta.marek@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 14.00 – 16.00 (co drugi tydzień) i środa 08.00 – 10.00 (co drugi tydzień)


dr Miedziński Mariusz | 59 84 00 498, wew. 226 | nr pok. 40 | mariusz.miedzinski@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 11.30 – 12.30 i 16.30 – 17.30


dr Narożna Danuta | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | danuta.narozna@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 15.00 – 17.00


dr Parzych Krzysztof | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | krzysztof.parzych@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 12.30 – 14.40


dr Szymańska Wioletta | 59 84 00 471, wew. 225 | nr pok. 39 | wioletta.szymanska@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


dr Zienkiewicz Aleksandra | 59 84 00 498, wew. 226 | nr pok. 40 | aleksandra.zienkiewicz@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 14.30 – 16.30


ZAKŁAD GEOEKOLOGII I GEOINFORMACJI
Kierunki badań

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Florek Wacław | 59 84 00 173, wew. 208 | nr pok. 12 | waclaw.florek@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 09.00 – 13.00 (co drugi tydzień)


dr hab. Konias Andrzej, prof. AP - profesor emerytowany


dr Gadziszewska Joanna | 59 84 00 251, wew. 242 | nr pok. 2 | joanna.gadziszewska@apsl.edu.pl.pl
konsultacje: czwartek 13.00 – 15.00


dr Majewski Marek | 59 84 00 170, wew. 207 | nr pok. 11 | marek.majewski@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


dr Niska Monika | 59 84 00 251, wew. 242 | nr pok. 2 | monika.niska@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 10.00 – 12.00


mgr Pasamonik Iwona | 59 84 00 441, wew. 222 | nr pok. 34 | iwona.pasamonik@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


mgr Klein Lucyna | 59 84 00 501 wew. 227 | nr pok. 5 | lucyna.klein@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.00 – 12.00


PRACOWNIA KARTOGRAFII I GEOINFORMACJI

dr Strzelecki Krzysztof | 59 84 00 545, wew. 224 | nr pok. 38 | krzysztof.strzelecki@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 13.00 - 14.00 i piątek 15.30 – 16.30


ZAKŁAD ANALIZY ŚRODOWISKA
Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Wojciechowski Adam, prof. AP | 59 84 00 150, wew. 206 | nr pok. 3 | adam.wojciechowski@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 12.00 – 13.00 i czwartek 12.00 – 13.00


prof. dr hab. Kirvel Ivan | 59 84 00 386, wew. 216 | nr pok. 26b | ivan.kirvel@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 12.00 - 14.00


dr hab. Banach Mieczysław, prof. AP - profesor emerytowany


dr hab. Klimko Ryszard, prof. AP - profesor emerytowany


dr Baranowski Dariusz | 59 84 00 376, wew. 214 | nr pok. 26 | dariusz.baranowski@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


dr Wiśniewska Anna | 59 84 00 408, wew. 218 | nr pok. 23 | anna.wisniewska@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 09.30 – 10.30 i środa 09.00 – 10.00


mgr Marszałek Łukasz | 59 84 00 378, wew. 215 | nr pok. 2 (Instytut Muzyki) | lukasz.marszalek@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 10.30 – 12.00 i czwartek 09.00 – 10.00


SEKRETARIAT IGiSR

mgr Dederko Grażyna | 59 84 00 350, wew. 213 | igeo@apsl.edu.pl

© Copyright 2007-2017 Instytut Geografii i Studiów Regionalnych

Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki