2018-03-16 | 106. spotkanie Klubu Obieżyświata

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 106. spotkaniu Klubu Obieżyświata, działającego przy Instytucie Geografii i Studiów Regionalnych Akademii Pomorskiej w Słupsku i Polskim Towarzystwie Geograficznym Oddziale w Słupsku.

Naszym gościem będzie Pan Kamil Sulikowski, student dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent I LO w Słupsku. Z zamiłowania podróżnik i poszukiwacz niedrogich wycieczek. Jego ulubionym krajem do podróży jest Hiszpania. Na najbliższym spotkaniu Pan Kamil opowie o jednym z piękniejszych miast tego kraju – Barcelonie.

Spotkanie odbędzie się dnia 28 marca 2018 r. (środa) o godzinie 17.00 w auli Instytutu Neofilologii AP przy ul. Słowiańskiej 8 w Słupsku. Wystąpienie zatytułowane jest „Barcelona. Miasto które nigdy nie śpi ".

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszam,