/ Pracownicy

ZAKŁAD GEOGRAFII SPOŁECZNO-EKONOMICZNEJ I TURYSTYKI
Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Jażewicz Iwona, prof. AP | 59 84 00 438, wew. 220 | nr pok. 32c | iwona.jazewicz@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 13.00 – 14.00 i wtorek 12.30 – 13.30


prof. dr hab. Pirozhnik Ivan | 59 84 00 093, wew. 246 | nr pok. 9 (Instytut Muzyki) | ivan.pirozhnik@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.00 – 12.00


prof. dr hab. Rydz Eugeniusz - profesor emerytowany


dr Czapiewska Gabriela | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | gabriela.czapiewska@apsl.edu.pl
konsultacje: URLOP


dr Marek Aneta | 59 84 00 441, wew. 222 | nr pok. 34 | aneta.marek@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 08.00 – 10.00


dr Miedziński Mariusz | 59 84 00 498, wew. 226 | nr pok. 40 | mariusz.miedzinski@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 12.00 – 13.30 i 16.00 - 16.30


dr Narożna Danuta | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | danuta.narozna@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 15.45 – 16.45, środa 13.30 – 14.30


dr Parzych Krzysztof | 59 84 00 439, wew. 221 | nr pok. 32d | krzysztof.parzych@apsl.edu.pl
konsultacje: URLOP


dr Szymańska Wioletta | 59 84 00 471, wew. 225 | nr pok. 39 | wioletta.szymanska@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 14.00 - 16.00


dr Zienkiewicz Aleksandra | 59 84 00 376, wew. 214 | nr pok. 26a | aleksandra.zienkiewicz@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 12.15 – 14.15


ZAKŁAD GEOEKOLOGII I GEOINFORMACJI
Kierunki badań

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Florek Wacław | 59 84 00 173, wew. 208 | nr pok. 12 | waclaw.florek@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 11.30 – 13.30 (7, 21 III; 11, 25 IV; 6 VI)


dr hab. Konias Andrzej, prof. AP - profesor emerytowany


dr Gadziszewska Joanna | 59 84 00 170, wew. 207 | nr pok. 11 | joanna.gadziszewska@apsl.edu.pl.pl
konsultacje: wtorek 11.15 - 12.30, środa 08.30 - 09.30


dr Majewski Marek | 59 84 00 545, wew. 224 | nr pok. 38 | marek.majewski@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.00 - 12.00


dr hab. Niska Monika | 59 84 00 170, wew. 207 | nr pok. 11 | monika.niska@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 12.00 - 13.15 i 15.15 - 16.00


mgr Pasamonik Iwona | 59 84 00 501, wew. 227 | nr pok. 5 | iwona.pasamonik@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


mgr Klein Lucyna | 59 84 00 501 wew. 227 | nr pok. 5 | lucyna.klein@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 13.20 – 14.20, czwartek 10.10 – 11.10 (bez 10 V)


ZAKŁAD ANALIZY ŚRODOWISKA
Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Wojciechowski Adam, prof. AP | 59 84 00 208, wew. 209 | nr pok. 15 | adam.wojciechowski@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 11.45 – 12.45, wtorek 13.00 – 14.00


prof. dr hab. Kirvel Ivan | 59 84 00 461, wew. 223 | nr pok. 35 | ivan.kirvel@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 09.00 - 10.45 i 12.15 – 12.30


dr hab. Banach Mieczysław, prof. AP - profesor emerytowany


dr hab. Klimko Ryszard, prof. AP - profesor emerytowany


dr Baranowski Dariusz | 59 84 00 376, wew. 214 | nr pok. 26 | dariusz.baranowski@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


dr Wiśniewska Anna | 59 84 00 408, wew. 218 | nr pok. 31 | anna.wisniewska@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 09.00 – 11.00


mgr Marszałek Łukasz | 59 84 00 408, wew. 218 | | lukasz.marszalek@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 8.00 – 10.00


SEKRETARIAT IGiSR

mgr Dederko Grażyna | 59 84 00 378, wew. 215 | igeo@apsl.edu.pl

© Copyright 2007-2018 Instytut Geografii i Studiów Regionalnych

Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki